Magazinë SQ

Di Kaprio shtoi edhe pak “magjepsje” në Konferencën e OKB-së për Klimën

Aktori amerikan Leonardo Di Kaprio solli pak magjepsje holivudiane në Konferencën e OKB-së për Klimën në Gllasgou, ndërsa prania e tij në ditën e tretë të ngjarjes tërhoqi shumë gazetarë dhe fansa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle