0_Magazinë.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQMagazinë SQ

Dhurata Dora dhe Douzi me koncerte unike ndërkombëtare

Artistët ndërkombëtarë, Dhurata Dora dhe Douzi do të paraqiten në dy koncerte të transmetuara drejtpërdrejt me 30 shtator 2021.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle