0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Dhjetë të vdekur dhe 45 të lënduar në fatkeqësinë e autobusit të Kosovës afër Sllavonski Brodit

Në fatkeqësinë e autobusit që ndodhi sot në mëngjes në autostradën në afërsi të pikave pagesore  afër Sllavonski Brodit deri më tani ka 10 të vdekur dhe 45 udhëtarë të lënduar në autobusin me targa të Kosovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle