Ballkan SQBallkan.portal SQ

Dhjetë kushte të Turqisë për të pranuar anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO

Turqia ka vendosur dhjetë kushte për të mos pasur kundërshtime për pranimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO, njoftoi gazeta turke “Sabah”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle