0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Dhjetë herë mbështetje më e madhe për investuesit të cilët bashkëpunojnë me kompanitë vendore

Kompanitë nga dhe në zonat industriale të cilat punojnë me furnizuesit vendorë do të marrin mbështetje financiare dhjetë herë më të madhe se shteti, kumtoi sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle