Evropë SQEvropë.Portal SQ

Detaje të reja të marrëveshjes së koalicionit për Qeverinë e re gjermane

Rritja e pagës minimale, eliminimi i shpejtë i lëndëve djegëse fosile dhe ruajtja e nivelit aktual të taksave janë ndër prioritetet kryesore të Qeverisë së ardhshme gjermane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle