0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Detaje më të rëndësishme nga sulmi rus në Ukrainë

Forcat ruse herët në mëngjes kanë gjuajtur projektilë ndaj disa qyteteve në Ukrainë dhe sollën ushtarë në bregun e saj jugor, njoftuan autoritetet dhe mediat ukrainase, pasi presidenti Vlaldimir Putin miratoi, siç tha, operacion special ushtarak në lindje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle