0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Despotovski pret nivel rekord të eksportit nga ZTIZH të tejkalohet në vitin 2022

Nga Zonat Teknologjike Industriale Zhvillimore (ZTIZH) vitin e kaluar janë eksportuar prodhime në vlerë mbi tre miliardë euro që është për 6,5 për qind më shumë në krahasim me vitin 2019 dhe rreth 15 për qind më shumë se në vitin 2020.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle