0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Dështoi tentimi i ITN-së për përbërje të kabinetit qeveritar në Bullgari, në vjeshtë me siguri zgjedhje të reja

Në Bullgari dështoi tentimi për përbërje të qeverisë së re, një muaj pas zgjedhjeve dhe rezultati i vetëm sipas të gjitha gjasave është si duket organizimi i zgjedhjeve të treta parlamentare këtë vit në vjeshtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle