Botë SQBotë.Portal SQ

Dështimi i raketës shkaktoi panik tek banorët e një qyteti të vogël në Korenë Jugore

Një lëshim i dështuar i raketës balistike shkaktoi panik në popullatën e qytetit Gangneung në Korenë Jugore pasi raketa ra në tokë dhe shkaktoi zjarr të madh, konfirmuan sot zyrtarët e Koresë Jugore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle