Botë SQBotë.Portal SQ

Dëshmitari i prokurorisë në rastin kundër Netanjahut, Garon dhe bashkëshortja e tij humbën jetën afër ishullit grek Samos

Mediat izraelite publikuan se dy personat të cilët humbën jetën në aksidentin ajror në afërsi të ishullit grek Samos, janë Haim Garon dhe bashkëshortja e tij Esti.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle