Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Dëshmia e Rashës për tmerret në Siri

- Dy vite pas riatdhesimit të saj nga Siria, Froresha Rasha ka vendosur të flasë dhe të bashkëpunojë me organet gjyqësore shqiptare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle