0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQMKD-AL SQ

Dëshmi të drejtpërdrejta nga Ukraina në tribunën e mbajtur në UEJL

“Dëshmi nga Ukraina”, ishte tema e Tribunës, që u mbajt sot (7 dhjetor 2022), në Universitetin e Evropës Juglindore, në të cilën përfaqësues të qeverisjes lokale të Rrethit të Kievit dhe qytetit Irpin shpalosën dëshmitë e drejtpërdrejta për ngjarjet në Ukrainë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle