0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQShoqëri SQ

Derivatet lirohen për dy deri në 3,5 denarë

Benzina EUROSUPER BS-95 dhe Vaji ekstra i lehtë për amvisëri (EL-1) prej sonte në mesnatë lirohen për 3,50 denarë për litër, dizeli EURODIZEL (D-E V) për tre denarë, ndërsa për dy denarë benzina EUROSUPER BS-98 për dy denarë, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle