Parashkimi i motit SQ

Deri të shtunën moti stabil dhe ngrohtë, nga e diela shi

Të premten dhe të shtunën moti do të jetë stabil me mëngjese të freskëta, ndërsa temperatura ditore do të jetë në rritje të vogël, kumtoi DPHM.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle