0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQ

Deri të premten mot me diell dhe i ngrohtë, gjatë fundjavës rreshje të rrëmbyeshme

Deri të premten do të mbajë mot me diell dhe më i ngrohtë, ndërsa për fundjavë. pasdite vranësitë do të shtohen dhe në shumë vende do të ketë reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle