0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Deri të premten mot i qëndrueshëm dhe më i ngrohtë, shi dhe ftohje nga e shtuna

- Deri të premten do të kemi mot të qëndrueshëm dhe më të ngrohtë. Nëpër disa lugina të lumenjve do të ketë paraqitje të mjegullës së mëngjesit, veçanërisht të enjten. Reshje lokale të shiut dhe ftohje priten nga e shtuna, njoftoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle