0_Maqedoni.Portal SQ

Deri të premten mot i qëndrueshëm dhe i ngrohtë, gjatë fundjavës me shi dhe temperatura më të ulëta

Deri të premten do të mbajë mot i qëndrueshëm dhe më i ngrohtë. Nëpër disa lugina dhe lugina lumore do të ketë paraqitje të mjegullës së mëngjesit dhe vranësira të vogla, veçanërisht të enjten.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle