0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Deri të martën zgjatë aplikimi për racionin e subvencionuar studentor

Deri më 31 gusht zgjatë aplikimi për racionin e subvencionuar studentor, përfitim I ri për studentët në vlerë prej 2.400 denarëve. Deri më tani kanë aplikuar 12.800 studentë dhe pagesa e pare pritet më 5 tetor, deklaroi ministrja e Arsimit dhe Shkencës Mila Carovska, e cila u bëri thirrje studentëve të aplikojnë për konkursin, i cili përfundon të martën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle