0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Deri të dielën mot stabil, të hënën reshje të shiut

Deri të dielën do të mbajë mot stabil, paradite nëpër disa fushëgropa do të ketë paraqitje të  mjegullës dhe vranësira të dobëta, paralajmërojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle