0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Deri të dielën mot jo stabil me reshje të shiut

Deri të dielën, moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira, në më shumë vende mot jo stabil me reshje të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar, kumtoi DPHM-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle