0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deri tani në vend ka vetëm një rast me llojin omikron, situata epidemiologjike mbetet e qëndrueshme

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot theksoi se deri më tani në vend ka vetëm një rast të infektuar me llojin omikron të Kovid-19 dhe gjendja epidemiologjike mbetet e qëndrueshme. Analizat shtesë, siç tha ai, do të bëhen javën e ardhshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle