Ballkan SQBallkan.portal SQ

Deri tani më shumë se 650.000 njerëz në Kroaci vetë janë regjistruar përmes internetit

Më shumë se 652.000 qytetarë janë regjistruar vetë përmes internet portalit е- qytetarë në Kroaci. Kjo fazë e parë e vetregjistrimit do të zgjasë deri të dielën dhe pritet që një e treta e popullatës të mund të regjistrohet në këtë fazë të parë deri atëherë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle