0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Deri tani janë dhënë mbi 13.000 letërnjoftime të reja

Dhënia e letërnjoftimeve të reja zhvillohet normalisht dhe deri tani janë dhënë 13.000 nga këto dokumente personale, ka deklaruar ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle