0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Deri nga fundi i janarit ngrihet çmimet e prodhimeve themelore ushqimore

Me propozim të Ministrisë së Ekonomisë, Qeveria në seancën e sotme mori vendim që deri nga fundi i janarit të vitit 2022, të ngrihen çmimet e prodhimeve themelore ushqimore, të cilat janë aplikuar më 1 dhjetor të vitit 2021 në tregtinë me shumicë dhe pakicë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle