Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Deri në tre miliardë euro për dëmshpërblim të viktimave nga përmbytjet e korrikut në Belgjikë

Midis 2.3 dhe 3 miliardë euro do të ndahen nga buxheti rajonal për të paguar dëmshpërblim për qytetarët viktima nga përmbytjet të cilët e goditën Belgjikën juglindore në muajin korrik, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle