0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Deri në KSHZ kanë mbërritur 13 ankesa, shtatë nga TMRO-ja dhe gjashtë nga LSDM-ja

Deri në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) deri sot në përfundim me orën 15 janë dorëzuar gjithsej 13 ankesa për procedurën e votimit dhe procedurën për mbledhjen dhe përcaktimin e rezultateve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle