Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Deri në fund të këtij viti do të zyrtarizohet roli i forcave amerikane në Irak

SHBA-ja dhe Iraku pritet deri në fund të këtij viti t’i zyrtarizojnë fundin e misionit ushtarak të Uashingtonit në Irak dhe të vazhdojnë vetëm me trajnim dhe këshillime të forcave irakiane, kumtuan dje autoritetet amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle