0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deri në fund të ditës do të pakësohet paqëndrueshmëria e motit, nesër deri në 41 gradë Celsius

Deri në fund të ditës do të zvogëlohet paqëndrueshmëria e motit dhe do të ketë më pak erë. Në orët e mbrëmjes drejt juglindjes do të ketë vranësira të vogla deri në mesatare të cilat do të pakësohen. Gjatë natës vranësirat do të pakësohen dhe do të fryejë erë e dobët veriperëndimore, kumtuan nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle