0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Deri më tani nuk ka ankesa deri në KSHZ për procedurën për votim, përmbledhja dhe konfirmimi i rezultateve

Deri në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) deri pasdite asnjë bartës i listës së kandidatëve për zgjedhjet lokale nuk ka parashtruar ankesë për procedurën për votim dhe për procedurën për përmbledhjen dhe përcaktimin e rezultateve të votimit. Sipas informacioneve të KSHZ-së, nga ankesat e parashtruara për mbrojtje të së drejtës zgjedhore personale, në ditën e zgjedhjeve janë pranuar 217.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle