0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Deri më tani janë regjistruar 1.760.194 persona në vend dhe 201.247 nga diaspora

Përfundimisht me ditën e sotme deri në orën 7:30 në vend janë regjistruar gjithsej 1.760.194 persona, 546.8080 amvisëri dhe 789.406 banesa, kumtoi Enti shtetëror për statistika.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle