0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Deri më tani janë regjistruar 1.395.000  persona

Përfundimisht me ditën e sotme deri në orën 12:00 janë regjistruar gjithsej 1.395.000 qytetarë, mbi 435.000 amvisëri dhe mbi 600.000 banesa. Deri më sot, përfundimisht deri në orën 12:00 janë vetëregjistruar 195.477 qytetarë nga diaspora, informoi në konferencën e sotme për shtyp zëdhënësi I Qeverisë, Muhamet Hoxha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle