0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Deri më 25 gusht është i hapur Konkursi për regjistruesit rajonal

Të gjithë kandidatët e interesuar për regjistrues rajonalë mund të aplikojnë në aplikacionin onlajn të disponueshëm në  www.stat.gov.mk dhe popis2021.stat.gov.mk deri më 25 gusht.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle