0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deri më 15 maj vazhdohet ndalesa për eksport të drithërave të caktuara dhe vajit të lulediellit, deri më 31 maj hiqet tarifa për import të vajit

Ndalesë për eksport të drithërave të caktuara dhe vajit të lulediellit është vazhduar për 30 ditë, deri më 15 maj, ndërsa tarifa për import të vajit për gatim është hequr deri më 31 maj, kumtoi sot ministri për Ekonominë Kreshnik Bekteshi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle