0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Dërgohet një ekip për shuarjen në terren të zjarrit në Galiçicë

Ekipi në terren i përbërë nga përfaqësues të PK "Galiçica" dhe Njësitit Territorial Zjarrfikës nga Ohri herët në mëngjes është dërguar në terren për shuarjen e zjarrit në malin Galiçicë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle