Evropë SQEvropë.Portal SQ

Derdhja e llavës nga vullkani i La Palma bëhet më e fuqishme dhe më e shpejtë

Derdhja e lavës nga vullkani në ishullin spanjoll La Pallma sot u bë më e fuqishme dhe shumë më e shpejtë, njofton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle