0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deputeti Jauleski pohon se në shtëpinë e prindërve të tij ka hyrë policia financiare

Deputeti nga radhët e VMRO-DPMNE-së Jovan Jauleski publikoi se herët në mëngjes në shtëpinë e prindërve të tij kanë hyrë pjesëtarë të policisë financiare dhe kanë kryer bastisje. Ai për rastin informoi në profilin e tij në Fejsbuk ku ka shkruar "nga ora 5:30 deri në këtë moment në shtëpinë time ka hyrë dhe kryen bastisje policia financiare!".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle