0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniPartitë politike SQShoqëri SQ

Deputeti Fadil Zendeli i Besës, kandidat për kryetar të Gostivarit

Deputeti aktual dhe nënkryetar i partisë politike "Lëvizja Besa" do të jetë kandidat për kryetar i Komunës së Gostivarit. Ai ishte propozimi i vetëm i kuvendit themelues i degës së Gostivarit, që u mbajt mbrëmë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle