Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Deputetët sllovenë: Zgjerimi i BE-së është proces afatgjatë, por i rëndësishëm

Deputetët sllovenë, Franc Bogoviç, Tanja Fajon dhe Klemen Groshel theksuan se zgjerimi i Bashkimit Evropian drejt Ballkanit Perëndimor është proces afatgjatë, por shumë i rëndësishëm për të dyja palët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle