0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Deputetët e CDU-së kërkuan dorëheqjen e Armin Lashetit për shkak të rejtingut të koalicionit qeverisës

Deputetët nga CDU / CSU në pushtet kërkuan lideri i CDU-së dhe kandidati demokrat kristian për kancelar gjerman Armin Lashet të japë dorëheqje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle