Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Deputetët francezë marrin kërcënime përpara votimit për lejen e vaksinimit

Deputetet Stefani Rist, Anjes Firmin Le Bodo ose Naima Mucu ishin cak I ofendimeve dhe kërcënimeve me vdekje, të akuzuar për “totalitarizëm” të tyre, para votimit në Kuvendin Kombëtar të Francës për tekstin ligjor për miratimin e lejes për vaksinim, i paraparë për sonte, lamëron korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle