Botë SQBotë.Portal SQ

Departamenti i Shtetit u ka kërkuar amerikanëve të shmangin udhëtime në Francë dhe Portugali

Autoritetet amerikane u kanë bërë thirrje qytetarëve të tyre që të shmangin udhëtimet në dhjetëra vende, përfshirë Francën dhe Portugalinë, për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve të rinj me koronavirus në Evropë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle