0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Departamenti i Shtetit: Tani është koha që t’i jepet prioritet paqes dhe sigurisë në Ballkanin Perëndimor

- Tani është koha që t'i jepet prioritet paqes dhe sigurisë në Ballkanin Perëndimor, ka deklaruar një përfaqësues i Departamentit të Shtetit për Zërin e Amerikës, duke u përgjigjur në pyetjen nëse SHBA-ja është e shqetësuar për informacionet nga Bullgaria se ekziston rreziku që Ballkani Perëndimor të bëhet rajon i jostabilitetit për shkak të veprimit të agjentëve rusë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle