Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Departamenti I Shtetit: SHBA-ja dhe Kina kanë interesa të përbashkëta në politikën ndaj Koresë së Veriut

Departamenti amerikan I Shtetit kumtoi se interesat e Uashingtonit dhe Pekinit rreth çështjes për Korenë e Veriut përputhen në shkallë të madhe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle