0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Departamenti amerikan i Shtetit: Rrjedha veriore 2 nuk do të bëhet operative nëse Rusia e sulmon Ukrainën

Zëdhënësi i Departamentit amerikan të Shtetit, Ned Prajs të mërkurën deklaroi se gazpërçuesi Rrjedha veriore 2 mes Rusisë dhe Gjermanisë nuk do të përparojë nëse Rusia e sulmon Ukrainën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle