Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Departameni i Shteti për Top Çanel: E përkrahim “Ballkanin e Hapur” në pajtim me rregullat dhe standardet e BE-së

SHBA-ja fuqimisht i përkrah përpjekjet e Ballkanit Perëndimor për thellimin dhe përforcimin të integrimit ekonomik rajonal, në pajtim me rregullat dhe standardet e BE-së, deklaroi zëdhënësi i Departamentit të Shtetit për Top Çanell.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle