0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Denoncim i rremë për bombë para Qeverisë, personi është zbuluar dhe arrestuar

Nëpunësit policorë kanë arrestuar një person, i cili në ora 10:32 në SPB Shkup përmes telefonit ka paraqitur se gjatë vizitës së kryetares së KE-së Ursulla fon der Lajen do të aktivizohet mjet shpërthyes para ndërtesës së Qeverisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle