0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Dënohen 77 vozitës nga SPB Kumanovë për tejkalim të shpejtësisë

Gjithsej 77 vozitës janë gjobitur nga nëpunësit policorë të SPB-së Kumanovë, dje në rajonin e Kumanovës, Kriva Pallankës dhe Kratovës, njoftoi sot policia. Aksioni i intensifikuar i kontrollit është kryer dje në territorin e këtyre rajoneve dhe janë sanksionuar drejtuesit e mjeteve që drejtonin mjetin me shpejtësi më të madhe se ajo e përcaktuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle