0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Dënim me burg prej dhjetë viteve për shtetasin e Maqedonisë së Veriut i cili transportonte marihuanë përmes kufirit me Bullgarinë

Gjykata në Qustendill dënoi një shtetas të Maqedonisë së Veriut me dhjetë vite burg dhe dënim në të holla prej 100.000 leva (50.000 euro) për transport të një sasie të madhe të marihuanës përmes kufirit me Bullgarinë, kumtoi radioja bullgare Darik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle