0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Dendias: I fuqishëm pozicioni për mbajtjen e konferencave të para ndërqeveritare të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me BE-në

Pozicionin e fortë të Greqisë, Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë për mbajtjen e konferencave të para ndërqeveritare me BE-në, e përsëriti ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias pas takimit me homologen e tij nga Kosova Donika Gërrvalla-Shvarc, njofton korrepodentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle